مجموعه ” آسام بنا ” در سال 1386 در غالب یک واحد فروش و با هدف فروش و اجرای محصولات دکوراسیون داخلی آغاز به کار نموده است و در ادامه با توجه به نیاز جامعه و مقرون به صرفه شدن قیمت نهایی محصول اقدام به واردات محصولاتی مانند کاغذ دیواری و پوستر دیواری نمود و در حال حاضر طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل و ادارات را به فعالیت های پیشین خود اضافه نموده است.
شرکت ” آسام بنا ” با جمعی از مهندسان جوان و مجرب در زمینه اجرای پیمانکاری ساختمان و” اجرای دکوراسیون داخلی” و واردات و فروش محصولات دکوراسیون داخلی تا به امروز توانسته است با عنایت حق تعالی راه خویش را بپیماید و مجری بسیاری از پروژه های دولتی و خصوصی باشد .

این شرکت موفق به اخذ نمایندگی برند های معتبر دنبا مانند پوستر دیواری Komar  آلمان , پارکت لمینت Paco آلمان , استیکر دیواری Home Décor ایتالیا گردیده است و در تلاش است که بتواند بهترین خدمات خود را به تمامی هموطنان عزیز عرضه کند.

 

Blog

چگونگی تمییز کردن و نگه داری از کفپوش

استفاده از کف پوش های چوبی باعث ایجاد یک محیط گرم شده و جلوه ای زیبا به اتاق شما می دهند. البته باید مراقب مبلمان و کفش های خود باشید تا به این کف پوش ها آسیبی نرساند و خراشی بر روی آنها ایجاد نکند. البته در صورتی که با ریختن قهوه، چای و… بر روی آنها لکه ای ایجاد شود میتوانید با روش های مختلف این لکه هارا پاک کرده و از بین ببرد.
قبل از اینکه به روش های تمیز کردن لکه از روی کف پوش ها بپردازیم ابتدا باید انواع لکه ها را بشناسید. به‌طور کلی، لکه‌ها به دو دسته لکه‌های سیاه و لکه‌های سفید تقسیم می‌شوند. لکه های سفید زمانی ایجاد میشود که مایع برروی روکش بالایی کفپوش ریخته شده باشد. در حالی که لکه های سیاه زمانی ایجاد میشوند، که مایع به خود چوب نفوذ کرده باشد. ابتدا تشخیص اینکه لکه از نوع سفید است یا سیاه، به شما راه درست تمیز کردن کفپوش را نشان می دهد. البته بهتر است بدانید که پاک کردن لکه ای سفید خیلی راحت تر از لکه های سیاه می باشد.