مجموعه ” آسام بنا ” در سال 1386 در غالب یک واحد فروش و با هدف فروش و اجرای محصولات دکوراسیون داخلی آغاز به کار نموده است و در ادامه با توجه به نیاز جامعه و مقرون به صرفه شدن قیمت نهایی محصول اقدام به واردات محصولاتی مانند کاغذ دیواری و پوستر دیواری نمود و در حال حاضر طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منازل و ادارات را به فعالیت های پیشین خود اضافه نموده است.
شرکت ” آسام بنا ” با جمعی از مهندسان جوان و مجرب در زمینه اجرای پیمانکاری ساختمان و” اجرای دکوراسیون داخلی” و واردات و فروش محصولات دکوراسیون داخلی تا به امروز توانسته است با عنایت حق تعالی راه خویش را بپیماید و مجری بسیاری از پروژه های دولتی و خصوصی باشد .

این شرکت موفق به اخذ نمایندگی برند های معتبر دنبا مانند پوستر دیواری Komar  آلمان , پارکت لمینت Paco آلمان , استیکر دیواری Home Décor ایتالیا گردیده است و در تلاش است که بتواند بهترین خدمات خود را به تمامی هموطنان عزیز عرضه کند.

 

Blog

adrang

کاغذ دیواری آبرنگی ؛ دیوارهایتان را به یک اثر هنری تبدیل کنید

در مورد طرح های آبرنگی چه قدر می دانید ؟ چه قدر از قدرت بی حد طرح های آبرنگی در زیبایی طراحی داخلی مطلع هستید؟ طرح های آبرنگی یک اثر هنری اعجازآمیز است که در هر جا و مکان و بر روی هر وسیله و مبلمانی که قرار بگیرد آن را به یک اثر هنری خیره کننده و جذاب تبدیل می کند. من فکر می کنم همانطور که تابلوهای هنری آبرنگی سرشار و غنی از رنگ هایی هستند که بدون مرز در هم ترکیب می شوند، طرح های آبرنگی نیز خود را در بافت و رنگ های کل فضای داخلی عجین می کنند و باعث می شوند فضایی سیال و رها در دنیای از طرح و رنگ های دوست داشتنی را تجربه کنیم.
طرح های آبرنگی جسورانه ، با ضربه قلم های رها و آزادانه ، و با بافتی ظریف طراحی می شوند و در رنگ های متنوع از سایه های رنگی آبی گرفته قرمز آتشین را به نمایش می گذارد. طرح های آبرنگی هر اتاقی را به یک اثر هنری شیک تبدیل می کند. به نظر می آید که دیگر در مورد استفاده از طرح های آبرنگی هیچ تردیدی ندارید و بیش از پیش مشتاق این هستید که این آبرنگی های خیال انگیز و رمانتیک را به خانه اتان د عوت کنید. خوب حالا که آماده شدید باید بگویم بدون شک یکی از بهترین راه ها برای میزبانی از طرح های ابرنگی ، کاغذدیواری های آبرنگی بی نظیر و رمنتیک است. طرح های سرزنده کاغذ دیواری آبرنگی با شکل های انتزاعی و طرح های بی حد و مرز انتخاب افرادی است که در چهارچوب های مشخص شده باقی نمانند و در طراحی دکوراسیون از خود ابتکار و نوآوری به خرج می دهند.